+31 26 352 3400 info@fitenvaardig.nl

Praktijkinformatie

Team

Kinderfysiotherapeuten

Kinder-fysiotherapeuten

Natasja van Noordenne

Natasja van Noordenne

natasja@fitenvaardig.nl

Ik ben Natasja van Noordenne. Na drie jaar geneeskunde aan de VU in Amsterdam, ben ik in 2003…

Anita van de Pol

Anita van de Pol

anita@fitenvaardig.nl

Ik ben Anita van de Pol. Ik heb mijn opleiding fysiotherapie gevolgd in Leiden en ben afgestudeerd in…

Annemarie Roodink

Annemarie Roodink

annemarie@fitenvaardig.nl

Ik ben Annemarie Roodink en ik ben in juni 2006 afgestudeerd aan de opleiding fysiotherapie in Nijmegen.

Nadine Hurkx

Nadine Hurkx

nadine@fitenvaardig.nl

Ik ben Nadine Hurkx. In 2011 studeerde ik als fysiotherapeut af aan de Hogeschool Utrecht…

Pauline van Erp

Pauline van Erp

pauline@fitenvaardig.nl

Mijn naam is Pauline van Erp. In 2014 ben ik afgestudeerd als fysiotherapeut aan de HAN…

Alette Blankers

Alette Blankers

alette@fitenvaardig.nl

Ik ben Alette Blankers en woon in Zeist. Al sinds de middelbare school wist ik dat ik met mensen wilde…

Moniek Buursink

Moniek Buursink

moniek@fitenvaardig.nl

Ik ben Moniek Buursink. Nadat ik in 2006 als Docent beeldende kunst en vormgeving ben…

Esmee Wielinga

Esmee Wielinga

esmee@fitenvaardig.nl

Ik ben Esmee Wielinga en heb in 2022 de opleiding tot fysiotherapeut aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen …

Sarah Drost

Sarah Drost

sarah@fitenvaardig.nl

Mijn naam is Sarah Muilenburg. Ik ben in februari 2015 afgestudeerd als fysiotherapeut aan de…

Sylke Schilstra

Sylke Schilstra

sylke@fitenvaardig.nl

Ik ben Sylke Schilstra. Mijn diploma fysiotherapie heb ik behaald in 2011 aan de Hanzehogeschool…

Jessica Adams

Jessica Adams

jessica@fitenvaardig.nl

Ik ben Jessica Adams en in 2008 ben ik afgestudeerd als fysiotherapeut in Utrecht…

Thirza Postema

Thirza Postema

thirza@fitenvaardig.nl

Ik ben Thirza Postema. In 2013 ben ik in Utrecht afgestudeerd als fysiotherapeut. Sindsdien heb ik…

Ondersteuning

Financieel medewerker

Harmanna Bonnema

Harmanna Bonnema

harmanna@fitenvaardig.nl

Ik ben opgegroeid in Friesland, maar woon nu al sinds 1994 in Arnhem.  In 2010 ben ik…

Administratief medewerker

Marit Derksen

Marit Derksen

marit@fitenvaardig.nl

Mijn naam is Marit Derksen en ik ben sinds april 2010 werkzaam bij kinderfysiotherapie…

Interieurverzorgster

Zeynep Erlikic

Zeynep Erlikic

Interieurverzorgster

Bewegingsagoog

Manueel therapeut

Eric Saedt

Eric Saedt

eric@saedtdaanen.nl

Ik ben Eric Saedt. Ik ben in 1988 afgestudeerd aan de Nijmeegse opleiding voor fysiotherapie.

Paramedici

Verpleegkundige

Will Kemna

Will Kemna

will@fitenvaardig.nl

Mijn naam is Will Kemna en sinds 2000 verzorg ik bij kinderfysiotherapiepraktijk…

Orthopedagoge

Steffie Moonen

Steffie Moonen

info@kidz-eigen.nl

Ik ben Steffie Moonen, orthopedagoog en moeder van drie kinderen. Ik was zelf nog een…

Diëtiste

Els Burgmeijer

Els Burgmeijer

info@praktijk-kerngezond.nl

Ik ben Els Burgmeijer, diëtist en basispsycholoog. Ik ben moeder van 3 kinderen. In 2003 heb ik de…

Stagiaires